ताजा समाचार

राष्ट्रिय युवा परिषदका कार्यकारी उपाध्यक्ष बस्नेतले लिए पद तथा गोपनियताको शपथ

काठमाडौँ।  राष्ट्रिय युवा परिषदका कार्यकारी उपाध्यक्ष सुरेन्द्र बस्नेतले पद तथा गोपनियताको शपथ लिएका छन् ।                  बसनेतले यएवा तथा खेलकुदमन्त्री महेश्वर गहजरातको उपस्थितिमा युवा तथा खेलकुद मन्त्रालयको सभाहलमा शपथग्रहण गराएका हुन् ।

सपथग्रहण कार्यक्रममा बोल्दै मन्त्री गहजरातले भने सम्पुर्ण युवाहरुको आवाजहरुलाइ समेट्न र रचनात्मक निती तथा कार्यक्रम तर्जुमा गर्न  निर्देशन दिए ।                                      आजसम्मको राष्ट्रिय युवा परिषदको इतिहासलाइ हेर्दा जुन उत्कृष्टतता छ यसलाई कायम राखी कुल जनसंख्याको ४०% भन्दा बढी युवा रहेको युवा पंक्तिको आवाजलाइ निति निर्माण तहसम्म पुर्‍याउने थलोको रुपमा विकास हुनु पर्छ ।

शपथ ग्रहण समारोहमा विभागीय मन्त्रालयका सचिव, सहसचिव लगाएतको  उपस्थित थिए ।                                                नवनियुक्त कार्यकारी उपाध्यक्ष बस्नेतले युवा परिषदको कार्यालय सानोठीमि पुगेर पदभार ग्रहण गरेका छन ।                                           

Comments

अरु समाचार

© NewsNepal 2018 - All Right Reserved.
newsnepal.com 2017.hlon.org