ताजा समाचार

कतारी रियाल : एकको खरिददर ३५ रुपैयाँ ६० पैसा र बिक्रीदर ३५ रुपैयाँ ७६ पैसा

काठमाडौं । नेपाल राष्ट्र बैंकले विदेशी मुद्राको विनिमयदर दैनिक तोक्ने गर्छ । यसैगरी मंगलबारको विनिमयदर पनि तोकेको छ । जापानी येन १० को खरिददर आज ९ रुपैयाँ ६५ पैसा तोकेको छ भने बिक्रीदर ९ रुपैयाँ ७० पैसा छ । साउदी रियाल एकको खरिददर ३४ रुपैयाँ ७४ पैसा र बिक्रीदर ३४ रुपैयाँ ८९ पैसा तोकिएको राष्ट्र बैंकले जनाएको छ ।

यसैगरी, अमेरिकी एक डलरको खरिददर १३० रुपैयाँ ५७ पैसा र बिक्रीदर १३१ रुपैयाँ १७ पैसा कायम गरिएको छ । बेलायती पाउन्ड एकको खरिददर १६० रुपैयाँ ४१ पैसा र बिक्रीदर १६१ रुपैयाँ १५ पैसा छ । उता कतारी रियाल एकको खरिददर ३५ रुपैयाँ ६० पैसा र बिक्रीदर ३५ रुपैयाँ ७६ पैसा रहेको छ । राष्ट्र बैंकका अनुसार युरो एकको खरिददर १३७ रुपैयाँ ८७ पैसा र बिक्रीदर १३८ रुपैयाँ ५० पैसा तोकिएको छ ।

Comments

अरु समाचार

© NewsNepal 2018 - All Right Reserved.
newsnepal.com 2017.hlon.org