ताजा समाचार

तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाको अधिकांश जग्गा अतिक्रमित

तुलसीपुर । दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाको नाममा रहेको अधिकांश जग्गा अक्रिमणमा रहेको पाइएको छ । अहिले उपाहानगरपालिकासँग १० बिघाभन्दा बढी जग्गा छ । तर भोगचलन भने सीमित जग्गामा मात्रै छ ।

१० बिघा जग्गामा अधिकांश जग्गा अतिक्रमणमा परेको जनाइएको छ । उपमहानगरपालिका कार्यालय रहेको १० कठ्ठा जग्गा र बसपार्क क्षेत्रको केही जग्गामात्रै प्रयोग उपमहानगरपालिकाले प्रयोग गरेको छ । उपमहानगरपालिकाको कार्यालय रहेको उत्तर–पूर्वतर्फको पनि केही जग्गा अतिक्रमणमा परेको छ । जहाँ तीन ठूला पक्की घर निर्माण गरिएको छ ।उपमहानगरपालिकाके नामा रहेको कित्ता नं ५ ९घ० ८१२ मा त्यसरी अतिक्रमणमा परेको हो ।

उपमहानगरपालिकाका पाँचवटा कित्ता छन् । तीमध्ये तुलसीपुर बसपार्कको उत्तरतर्फ आलुमण्डी आसपासको कित्ता नं ५ ९ख० ५४४ मा एक बिघा १० कठ्ठा १४ धुर जग्गा छ । त्यहाँ अहिलेसम्म लगत संकलन गर्दा ९७ घर निर्माण भएको पाइएको छ । उपमहानगरपालिकाको नामका रहेको जग्गाको लगत संकलन जारी छ ।

Comments

अरु समाचार

© NewsNepal 2018 - All Right Reserved.
newsnepal.com 2017.hlon.org