ताजा समाचार

सशस्त्र प्रहरीले माग्यो ४८ इन्स्पेक्टर (विज्ञापनसहित)

काठमाडौं । सशस्त्र प्रहरी बल नेपालले ४८ निरीक्षक (इन्स्पेक्टर) माग गरेको छ । सशस्त्र प्रहरी बल मानव स्रोत विभाग, मानव स्रोत निर्देशनालयले साधारण समूह, कानून उपसमूह, लेखा उपसमूह र प्राविधिक समूहमा खुला तथा समावेशी प्रतियोगिताबाट स्थायी नियुक्ति गर्नेगरी ४८ निरीक्षक माग गरेको हो ।

लेखा उपसमूहमा सबैभन्दा धेरै २९ जनाका लागि आवेदन खुलाइएको छ । त्यस्तै कानून उपसमूहमा ८, मेकानिकल अटोमोबाइल, कम्प्युटर र इलेक्ट्रोनिक्स एण्ड टेलिकम्युनिकेसन इन्जिनियरमा ३/३ जनशक्ति माग गरिएको छ । सिभिल इन्जिनियरिङमा २ जनाका लागि विज्ञापन गरिएको छ ।

आवेदन असार २१ गतेदेखि आगामी साउन २० गतेसम्म तथा दोब्बर दस्तुर तिरेर साउन २७ गतेसम्म दिन सकिने मानव स्रोत निर्देशनालयले जनाएको छ ।

 

Comments

अरु समाचार

© NewsNepal 2018 - All Right Reserved.
newsnepal.com 2017.hlon.org