ताजा समाचार

धोविखोला किनारका अतिक्रमित संरचनामा महानगरको डोजर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले अबैध संरचना हटाउने क्रम जारी राखेको छ । विभिन्न ठाउँका अतिक्रमित संरचनाहरु भत्काउने क्रममा १० नम्बर वडास्थित धोबीखोला किनार क्षेत्र देवीनगरका अतिक्रमित संरचना हटाउन सुरु गरेको छ ।

देवीनगर क्षेत्रमा सार्वजनिक जग्गामा निर्माण भएको संरचनामा महानगरले डोजर लगाउन लागेको काठमाडौं महानगर प्रहरीले जनाएको छ । महानगर प्रहरीले काठमाडौ.का विभिन्न् ठाउँका सार्वजनिक जग्गामा बनेको घर टहरा, मापदण्ड विपरीतको होर्डिङ बोर्ड, नक्साविपरीतको वेसमेन्ट प्रयोग, फुटपाथ व्यवसाय हटाउँदै आएको छ ।

पछिल्लो समय थापाथलीस्थित बागमती किनारका टहरा हटाउन भने महानगरपालिका असफल भएको छ । सो बस्ती हटाउनुअघि व्यवस्थापन गर्नुपर्ने माग हुँदै आएको छ ।

Comments

अरु समाचार

© NewsNepal 2018 - All Right Reserved.
newsnepal.com 2017.hlon.org