ताजा समाचार

माईक्रोबस दुर्घटना हुँदा सात जना घाइते

काठमाडौं । चितवनमा माईक्रोबस दुर्घटना हुँदा एकै परिवारका पाँच सहित सात जना घाइते भएका छन्।

भरतपुर महानगरपालिका–१ पानी ट्याङ्की ओरालोस्थित नारायणगढ मुग्लिन सडकखण्डमा आज बिहान सवा ६ बजे मुग्लिनतर्फ जाँदै गरेको बा.प्र.०६–००१ ज ०१८२ नम्बरको ईलेक्ट्रिक माईक्रोबस अनियन्त्रित भई दुर्घटना हुँदा सातजना घाइते भएका हुन्।

घाइते हुनेमा भरतपुर–९ का ४२ बर्षिय एकराज भट्टराईका पाँचजना परिवार रहेका छन्। भट्टराईकी श्रीमती निर्मला भट्टराई, १० बर्षिया एलिजा भट्टराई, ८ बर्षिया छोरी यनुषा भट्टराई र ४ बर्षिया छोरा अनुज भट्टराई रहेका छन्। उनीहरुको अवस्था मध्यम रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलयले जानकारी दिएको छ।

यस्तै घाइते हुनेमा खैरहनी नगरपालिका–८ का ५० बर्षिय रामप्रसाद चापागाई, भरतपुर महानगरपालिका–४का २१ बर्षिय नवीन भट्टराई रहेका छन्। प्रहरीका अनुसार घाइतेहरुको उपचार भइरहेको छ, भने माईक्रोबस र चालकलाई नियन्त्रणमा लिएर थप अनुसन्धानगरिरहेको प्रहरीले बताएको छ।

Comments

अरु समाचार

© NewsNepal 2018 - All Right Reserved.
newsnepal.com 2017.hlon.org