ताजा समाचार

बोध श्रीको मर्मस्पर्शी नयाँ कोसेली `धुरु धुरु´ सार्वजनिक (भिडियो सहित)

काठमाडौं । साहित्यकार तथा गीतकारको रुपमा परिचित बिमला हुमागाईं उर्फ (बोध श्री)को रचना तथा अभिनयमा लोक गीत ‘धुरु धुरु’ सार्वजनिक भएको छ ।

गायिका देबि घर्ती मगरको एकल आवाजमा रहेको गीतमा शब्द , कथा तथा अभिनय बोध श्री संगै रश्मी भट्ट, लेखान्त भुसाल, सुष्मा खड्का, बिदान मैनाली, श्रीकृष्ण थापा, रमेश बुढा मगर, विमला तामाङ, भरत गोर्खालीले  गरेका छन्।
डि.आर. सुजनको संगीत, परिकल्पना र निर्देशनमा निर्माण गरीएको म्युजिक भिडियोमा करण चैशिरको छायांकन, विवेक सुनारले सम्पादन तथा मिलन विश्वकर्माले रंग संयोजन गरेका हुन् । म्युजिक भिडियोलाई बोध अनलाईन टि.भी. नामक युट्युव च्यानबाट सार्वजनिक गरिएको छ ।“धुरु धुरु” गीतकी मोडल तथा रचनाकार बिमला हुमागाईको ‘अधबैशे आइमाई’ उपन्यास उनको चर्चित कृति हो।                                                                        भिडियोहेर्नुहोस्

Comments

अरु समाचार

© NewsNepal 2018 - All Right Reserved.
newsnepal.com 2017.hlon.org