ताजा समाचार

भिसा नआएपछि नेपाली राष्ट्रिय टोलीको ‘फ्लाइट क्यान्सिल’

काठमाडौँ। इङ्ल्यान्ड ‘सी’ सँग मैत्रीपूर्ण खेल खेल्न बेलायत प्रस्थान गर्न लागेको नेपाली राष्ट्रिय टोलीको ‘फ्लाइट क्यान्सिल’ भएको छ।

टोली मंगलबार बिहान ९ बजे उड्ने तय थियो। तर, भिसा नभएको कारण टोली उड्न नपाएको हो। एक सदस्यका अनुसार अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले नेपालस्थित बेलायती दूतावाससँग ३५ जनाको भिसा प्रक्रियाका लागि आग्रह गरेको छ। तर, मंगलबार बिहानसम्म पनि भिसा नआएको ती पदाधिकारी बताए।

‘भिसा १०० प्रतिशत पाइन्छ भनेर हामीले टिकेटसम्म काटिसकेका थियौँ। तर, अहिलेसम्म भिसा नै आएन। त्यसैले टोली उड्न पाएको छैन। हामी भिसा आउँछ कि भनेर कुरेर बसेका छौँ,’ ती पदाधिकारीले भने। उनका अनुसार भिसा आए रातिसम्म भए पनि टोलीलाई त्यसतर्फ पठाउने एन्फाले तयारी गरेको छ।

नेपाली राष्ट्रिय टोलीका व्यवस्थापक उत्तमराज भण्डारीका अनुसार टोली यतिखेर होटेल मै रहेका छन्। यद्यपि, उनले टोलीलाई २/३ समूहमा पठाउन लागिएको र ‘ट्रान्जिट’ पनि धेरै भएको नगएको बताए।

‘भिसाको समस्या होइन। तर, धेरै ट्रान्जिट पर्‍यो। त्यसरी धेरै ट्रान्जिट पारेर खेलाडी जान मान्दैन। हामी जाँदैनौँ र म पनि त्यसरी जान दिन्न,’ उनले  भने, ‘अहिले नगएको हो। तर, एअरलाइन्सले सबैलाई एकै पटक पठाउने गरी र ट्रान्जिट कम पार्ने गरी टिकटको काम गरिरहेको छ।’

उनका अनुसार दोहा र दुबईमा ट्रान्जिट रहेको थियो। एन्फा प्रवक्ता सुरेश साहले पनि टोलीलाई एकै पटक पठाउन लागिएको बताए। ‘अलगअलग फ्लाइट भएको कारण मिलाउने प्रयास गरिएको हो। राति २ बजेको फ्लाइटमा पठाउने तयारी गरिरहेका छौँ, टोली जान्छ,’ उनले भने।

नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टोलीले पहिलो पटक इङ्ल्यान्ड ‘सी’ सँग प्रतिस्पर्धा गर्न लागेको हो। अल्डरसट टाउन एफसीले आफ्नै स्टेडियम इबीबीमा आउँदो मे ६ तारिखमा दुई टोलीबीच मैत्रीपूर्ण फुटबल गराउने छ।

नेपालसँग प्रतिस्पर्धा गर्न लागेको इङ्ल्यान्ड ‘सी’ राष्ट्रिय टोलीकै मान्यता प्राप्त टोली हो। यो टोलीले  इङ्ल्यान्डको प्रतिनिधित्व गर्दै विभिन्न मुलुकसँग मैत्रीपूर्ण खेल खेल्दै आएको छ।

दुई देशबीच हुने खेलका लागि अल्डरसट टाउन फुटबल क्लबले एन्फा र इङ्ल्यान्ड फुटबल एसोसिएसनसँग सम्झौता गरिसकेको छ।

Comments

अरु समाचार

© NewsNepal 2018 - All Right Reserved.
newsnepal.com 2017.hlon.org